O mnie


Wideofilmowanie wesel, ślubów u profesjonalnego filmowca, jest dziś na wysokim poziomie technicznym i artystycznym. Zasługujesz na takiego filmowca. Wieloletnie doświadczenie pozwala takiemu kamerzyście realizować filmy z unikalnym i nowoczesnym stylem filmowym. Ważne jest ciągłe poszukiwanie oryginalnego, nieoklepanego kadru. Podpatrywanie, przewidywanie co za chwile może się zdarzyć, i gdzie będzie najlepiej filmować.

Bogactwo kolorów, czysty dźwięk

Jako zawodowy operator filmowy nagrywam w rozdzielczości 4K, aby uzyskać ostre obrazy, oszałamiające kolory i płynne, stabilne nagrania. Wiem jak uzyskać najlepsze kadry, najczystszy dźwięk abyś mógł usłyszeć każde słowo z Twojej przysięgi i ujęcia, które oddadzą sedno tego, co czyni Wasz ślub wyjątkowy.

filmowanie wesel 4k dron

Zawsze w swojej pracy daję od siebie więcej niż to wymaga umowa, nie ogranicza mnie to. W reportażu ślubnym cenię sobie tą swobodę działania, kiedy trzeba sfilmować coś więcej, trudniej, rozstawić jeszcze jedna dodatkowa kamerę np. na pierwszy taniec. Mając setki dobrych ujęć z Waszego ślubu, wolę montując film stanąć przed dylematem, które z nich wykorzystać. Ponieważ film ślubny nie może być za długi, zawsze oddaję Parze Młodej oryginalne materiały, aby mogli zobaczyć inne być może dna nich bardzo cenne i osobiste ujęcia.

kamerzysta okolice warszawy

Dla tego moja oferta na reportaż ślubny jest bardzo atrakcyjna, ponieważ pracuję elastycznie, a film jest pełen emocji i wzruszeń. Zawsze uwzględniam prośby Młodych, staram się film dopasować stylem do ich gustu widząc co ich naprawdę wzruszyło na ślubie, przy czym najlepiej bawią się na weselu, jaki wybrali zespół czy repertuar muzyczny u DJa. Z powiedzeniem film będzie podobał się Wam, jak też Waszym Rodzicom czy dziadkom.

Zapraszam.

Leave a Reply