Promocje dla Ciebie

Teledysk

Wszystkie Pary Młode które podpiszą umowę on-line w ciągu 7 dni od otrzymania oferty otrzymują ode mnie w cenie 200 zł. ślubną sesję do osobnego teledysku, realizowaną kamerami i dronem. Jest to osobny fabularyzowany teledysk oprócz teledysku ze ślubu i wesela. Sesję filmową do teledysku, ponieważ odwiedzacie w pięknych ślubnych strojach urokliwe miejsca, często łączę z wykonywaniem unikalnych fotografii ślubnych w plenerze. Takie zdjęcia otrzymacie za jedynie 250 zł.

Ślub po sezonie

Każda pora roku ma swój urok. Najlepsze terminy na ślub to nie tylko czerwiec, lipiec sierpień i wrzesień. Dla tego aby Was zachęcić, w miesiącu maju i październiku każda Młoda Para otrzyma film 100 zł. taniej, a film realizowany od listopada do końca kwietnia, łącznie z terminami świątecznymi, otrzymujecie 250 zł. taniej. Rabat ten można wykorzystać na nakręcenie teledysku ślubnego latem, na odebranie filmu po obniżonej cenie, lub dodatkowe dwa albumy z filmem.

Pamiętajcie że nie tylko film po sezonie jest w lepszej cenie. Jest większy wybór wolnych terminów na sale weselną, na zespół, na fotografa ślubnego, i zwykle jest tanio, w porównaniu z sezonem letnim.

Leave a Reply