Podziękowania dla rodziców

podziękowania dla rodziców

IDEALNY PREZENT

Czy szukacie wyjątkowego prezentu dla swoich rodziców, który będziecie mogli wręczyć podczas swojego wesela? Bukiety kwiatów i kosze pełne prezentów, nigdy nie wyrażą do końca Waszej wdzięczności. Postawcie na żywy obraz, i słowa wypowiedziane tylko dla Waszych rodziców. Dedykowany Rodzicom film jest idealnym prezentem, do którego będą wracać latami. Taki teledysk nakręcony w malowniczym plenerze nad morzem, w Gdańsku czy Krakowie dodatkowo podkreśla np. Wasze wspomnienia ze wspólnych wakacji z Rodzicami.

teledysk dla rodziców

FILMOWE PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW

Film podziękowania dla rodziców to kilkuminutowy teledysk. Pomimo że tylko Wy występujecie w tym teledysku, głównymi bohaterami są Wasi Rodzice. Dziękujecie im rodzicom za to co najważniejsze, za beztroskie dzieciństwo, przygotowanie do dorosłego życia. W filmie możecie o tym wszystkim opowiedzieć też z odrobioną humoru. Taki teledysk na pewno wywoła on wiele radości i łez wzruszenia, szczególnie gdy zostanie wyświetlony w czasie wesela.  Powiem Wam jak to zrobić.

SCENARIUSZ

Dla każdej Pary Młodej  układam unikalny scenariusz do takiego teledysku, Każda para ma inną historię, inne oczekiwania. Inaczej się poznawali, inaczej poznawali swoich nowych rodziców. Macie różne spełnione i niespełnione marzenia, zainteresowania, ulubione miejsca, muzykę.

JAK REALIZUJĘ TELEDYSK

Mam duże doświadczenie w pracy z Wami przed kamerą. Nie musicie się obawiać że coś pójdzie nie tak. Tutaj w przeciwieństwie do filmu ze ślubu, możemy zrobić kilka wersji tego samego ujęcia, powtórki. Jest dialog,praca z uśmiechem, i Wasza przyjemność bycia ze sobą. Nie stresuję Was, pozostawiam Wam swobodę wypowiedzi, kontroluje nagranie na żywo, abyście, jak najlepiej się na nim zaprezentowali. Staram sie tez dobierać odpowiednie miejsca i pory, jeżeli krepujecie się osób postronnych.

GOTOWY FILM Z PODZIĘKOWANIAMI DLA RODZICÓW

Teraz możecie się zrelaksować i oczekiwać na gotowy film, który później będziecie mogli wyświetlić w trakcie podziękowań dla rodziców na Waszym weselu. Taki film może być też prezentem rzeczowym. Daję Wam taki film w pięknej okładce na płycie DVD lub pamięci pendrive. Na pierwszej stronie okładki może być Wasze wspólne zdjęcie, a wewnątrz szczególna dedykacja.

ILE KOSZTUJE TELEDYSK?

Filmik realizowany w jeden dzień, to około 400 zł. Jeśli wybierzecie scenariusz gdzie zdjęcia będą realizowanie w kilku miejscach, to może być około 600 zł. Jest to dobra cena, miedzy innymi dla tego że w filmiku będą zdjęcia z drona. Więcej o ofercie znajdziecie na discherfilm.eu/kamerzysta-warszawa-ceny/

Leave a Reply