Inspiracje

Bajkowy ślub i wesele, czyli dobre porady ślubne od zawodowego kamerzysty i fotografa. Dajcie się zainspirować.

Muzyka

Nieodłącznym elementem ślubu i wesela jest muzyka. Oprawa muzyczna towarzyszy nam w tym dniu od rodzinnego domu, aż do ostatniego tańca weselnego. Potem będziecie ją wspominać na ślubnym filmie. Dla tego tak ważny jest dobór muzyki. Równie istotny co ślubna suknia, fryzura, czy dekoracja sali weselnej. Co prawda fotografie są nieme, ale dobrze odebrana muzyka przez fotografowaną Parę Młodą, również im nada odpowiedni klimat, zainspiruje do działania fotografa.

ślubne inspiracje
Trio Mosso

Idealny filmowiec ślubny

Jaki powinien być idealny filmowiec, który zrealizuje Wam film marzeń? oto wypowiedź znanej we Włoszech reżyserki Tiziane Billi która zajęła się filmowaniem ślubów:

„Gdy w 2005 roku wzięłam udział w reżyserii filmowej prowadzonej przez Pino Fernandeza Solanas, szczególnie uderzyły mnie te głębokie oczy, które zdawały się wnikać w twoją duszę. Cóż, w moich filmach ślubnych staram się to zrobić, staram się uchwycić naturalność i prawdę, drobne rzeczy, które łączą parę, ich najbardziej intymną i sekretną miłość. Innymi słowy, nie tylko rekonstrukcja wydarzenia, ale historia złożona ze spojrzeń, uścisków, uśmiechów i łez, uwiecznionych uwiecznionych gestów, będzie świadectwem miłości między oblubienicą a panem młodym. Prawdziwy film z dnia ślubu ”.

Idealny ślubny fotograf

Więcej dobrych ślubnych rad znajdziecie na moim blogu ślubne-porady.pl

Witamy w Discher Film – bardzo dziękuję za zatrzymanie się! Jesteśmy małym zespołem kamerzystów ślubnych, którzy uwielbiają tworzyć kreatywne, emocjonalne i oparte na fabule filmy ślubne. Mieszkamy w pięknym otoczeniu Mazowsza i poza tym, że mamy szczęście kręcić filmy w niektórych z wielu niesamowitych lokalnych miejsc, podróżujemy także po całej Polsce i za granicą, organizując wesela.

Podchodzimy do filmowania wesel w dyskretny, dokumentalny sposób, co pozwala nam uchwycić materiał naturalny i spontaniczny. Uwielbiamy uchwycić sekretne chwile, drobne szczegóły, śmiech, łzy i niesamowity taniec. Korzystając z naturalnego światła, kreatywnej kompozycji i małych lustrzanek cyfrowych, sfilmujemy Twój dzień w sposób naturalny.

Zajrzyj do mojego portfolio by zobaczyć przykłady naszych najnowszych filmów ślubnych wraz z referencjami od naszych klientów. Więcej filmów znajdziesz również na Youtube a jeśli chcesz porozmawiać z nami o swoich planach ślubnych, skontaktuj się ze mną z chęcią poznamy Twoją opinię!

oprawa ślubu

Leave a Reply